preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Fran Koncelak" Drnje

Login
Anketa
Jeste li za to da Vaše dijete za preobuću izabere nešto iz ponude tvornice "Borovo"?



Tražilica
Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Korisni linkovi
Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 9. 2016.

Ukupno: 54221

 

 

 

     

    

   

           RASPORED SATI

 

      

  ŠKOLSKI KURIKULUM

 

    

         DOKUMENTI

Informacije za roditelje

ŠK.GOD. 2017./2018.

 

Poštovani roditelji!


Kako bi suradnja roditelja i razrednika bila što kvalitetnija i uspješnija, molimo Vas da za informacije koristite predviđeno vrijeme! Sve ostale termine možete koristiti uz prethodni dogovor sa razrednicom!
 

DRNJE

1. razred

Razrednica: MIRJANA BRAČKO

ČETVRTAK, 16:00 - 16:45

2. razred

Razrednica: BLAŽICA LENARDIĆ

UTORAK, 16:00 - 16:45

3. razred

Razrednica: MIRJANA LOVRIĆ 

UTORAK, 16:00 - 16:45

4. razred

Razrednica: ŠTEFICA KOLAREK

ČETVRTAK, 13:15 - 14:00

 

 

 

HLEBINE

1. razred

Razrednica: MARIJA ZLATAR

PETAK, 16:40 - 17:25

2. razred

Razrednica: VALENTINA KOLAK

PONEDJELJAK, 15:05 - 15:50

3. razred

Razrednica: INES FAJDETIĆ

ČETVRTAK, 15:05 - 15:50

4. razred

Razrednica: VESNA VEDRIŠ

PONEDJELJAK,  17:30 - 18:15

 

 

 

TORČEC

1. razred i 3. razred

Razrednica: MAJA SOLINA

PONEDJELJAK, 12:15 - 13:00

2. razred 

Razrednica: DANICA FONJAK

PONEDJELJAK, 12:15 - 13:00

4. razred

Razrednica: BRANKA LOVREK

PONEDJELJAK, 12:15 - 13:00

 

PETERANEC

1. razred

Razrednica: VALERIJA IVKOVIĆ

2. razred

Razrednica: SNJEŽANA PRVČIĆ

UTORAK, 12:35 - 13:20

3. razred

Razrednica: MIRJANA MAMIĆ

PONEDJELJAK, 10:05 - 10:50

4. razred

Razrednica: BILJANA KRUNIĆ

ČETVRTAK, 8:00 - 8:45

 

SIGETEC

1. razred

Razrednica: ŠTEFICA SALAJ

PONEDJELJAK, 10:45 - 11:30

2. razred

Razrednica: NEVENKA MARUŠEVEC

PETAK,  8:45 - 9:30

3. razred

Razrednica: DARINKA BERUTA

SRIJEDA, 8:50 - 9:35

4. a razred

Razrednica: LIDIJA BOGČEV

prijepodne: PONEDJELJAK, 10:00 - 10:45

poslijepodne: UTORAK, 12:30 - 13:15

4. b razred

Razrednica: MARTINA GJEREK GROŠIĆ

prijepodne: PONEDJELJAK, 10:05 - 10:50

poslijepodne: ČETVRTAK, 8:00 - 8:45

preskoči na navigaciju