preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Fran Koncelak" Drnje

Login
Anketa
Jeste li za to da Vaše dijete za preobuću izabere nešto iz ponude tvornice "Borovo"?



Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Korisni linkovi
Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 9. 2016.

Ukupno: 98923

   

 

   

 

 

 

 

     

    

   

           RASPORED SATI

 

      

  ŠKOLSKI KURIKULUM

 

    

         DOKUMENTI

Priloženi dokumenti:
Roll up Prilika za sve 3.pdf

Informacije za roditelje

ŠK.GOD. 2018./2019.

 

Poštovani roditelji!


Kako bi suradnja roditelja i razrednika bila što kvalitetnija i uspješnija, molimo Vas da za informacije koristite predviđeno vrijeme! Sve ostale termine možete koristiti uz prethodni dogovor sa razrednicom!
 

DRNJE

1. razred

Razrednica: ŠTEFICA KOLAREK

SRIJEDA, 16:45 - 17:15

2. razred

Razrednica: MIRJANA BRAČKO

SRIJEDA, 16:00 - 16:45

3. razred

Razrednica: BLAŽICA LENARDIĆ

PONEDJELJAK, 14:30 - 15:15

UTORAK, 16:00 - 16:30

4. razred

Razrednica: MIRJANA LOVRIĆ 

ČETVRTAK, 16:00 - 16:45

 

 

HLEBINE

1. razred

Razrednica: VESNA VEDRIŠ

ČETVRTAK, 17:00 - 17:45

2. razred

Razrednica: MARIJA ZLATAR

PETAK, 16:00 - 16:45

3. razred

Razrednica: VALENTINA KOLAK

PONEDJELJAK, 15:05 - 15:50

4. razred

Razrednica: INES FAJDETIĆ

ČETVRTAK,  15:05 - 15:50

 

 

TORČEC

1. razred

Razrednica: BRANKA LOVREK

PONEDJELJAK, 12:15 - 13:00

2. razred i 4. razred

Razrednica: MARTINA GJEREK GROŠIĆ

UTORAK, 10:00 - 10:45

4. razred

Razrednica: DANICA FONJAK

PONEDJELJAK, 12:15 - 13:00

 

 

PETERANEC

1. razred

Razrednica: BILJANA KRUNIĆ

UTORAK, 8:50 - 9:35

2. razred

Razrednica: VALERIJA IVKOVIĆ

SRIJEDA, 10:55 - 11:40

3. razred

Razrednica: SNJEŽANA PRVČIĆ

PONEDJELJAK, 10:55 - 11:40

4. razred

Razrednica: MIRJANA MAMIĆ

PONEDJELJAK, 8:50 - 9:35

 

 

SIGETEC

1. razred

Razrednica: LIDIJA BOGČEV

PONEDJELJAK, 8:45 - 9:30

2. razred

Razrednica: ŠTEFICA SALAJ

PONEDJELJAK,  10:45 - 11:30

3. razred

Razrednica: NEVENKA MARUŠEVEC

SRIJEDA, 10:45 - 11:30

4. razred

Razrednica: DARINKA BERUTA

PONEDJELJAK, 10:00 - 10:45

preskoči na navigaciju