Prvi izlet Malih planinara

Autor: Stjepana Kadić, 21. 10. 2022.

Prošli vikend su Mali planinari odradili svoj prvi izlet. Išli su na Bilogoru, a cilj im je bio Stankov vrh koji je visok čak 309 metara. Krenuli su u 10.10 iz Draganovca, a na vrh su stigli u 12.10. Za povratak do Draganovca trebalo im je također dva sata. Prošli su ukupno 13.5 kilometara. Putem do vrha planinari su se zabavljali pjevajući pjesme, razgovarajući o šumi te igrajući igru kaladont. Na svojem putu vidjeli su pauke i jednu malu zmiju. Kada su došli na vrh, malo su se odmorili te pojeli svoje sendviče i čokoladice, kako bi povratili energiju za povratak do početne točke. Izlet su planinari završili druženjem oko logorske vatre na kojoj su pekli kobasice. Tokom planinarenja stekli su nova iskustva, upoznali se malo bolje te se dobro zabavili. U avanturu ih je vodila učiteljica Andrea Pandurić.

Pripremila učenica Lana Požgaj, 8. b

Prvi izlet Malih planinara

Autor: Stjepana Kadić, 21. 10. 2022.

Pripremila učenica Lana Požgaj, 8. b

« Srpanj 2024 »