« Prosinac 2017 »

Novinarska skupina

Voditeljica: Ana Tustonjić Dombaj

Članovi:

Moje ime je Petra. Živim u Drnju. Idem u šesti b razred. Imam dvanaest godina. Imam mlađega brata. Volim ići u školu zato jer se družim sa prijateljima, a ne volim ići u školu jer moramo pisati testove. Na novinarsku skupinu idem jer volim pisati sastavke.

Zovem se Lana. Idem u 6. b razred u kojemu me možete naći svakim školskim danom. Rođena sam 7.11. 2005 . Živim u Torčecu zajedno sa bratom, mamom, tatom i bakom. Imam brata Vedrana koji je prošlih 4 godina išao u ovu školu. Najdraži predmet mi je engleski, a baš ne volim matematiku. Volim životinje, imam dva psa Kitty i Neron sa njim ne provodim baš  puno vremena, više sam na mobitelu …

Zovem se Ivana i rođena sam 11.3.2005. god. Idem u 6.a razred i živim u Sigecu.Volim životinje i strane jezike. Imam tri starija brata: Josipa, Marijana i Petra, a moja BFF je Tamara. Ne volim čitati, ali volim gledati youtube videje. Moj omiljeni predmet je TZK jer volim gimnastiku.

Moje ime je Kristijan, a prezime Zagorščak. Volim plavu boju. Volim ići u kino. Nadimak mi je Kiki. Volim Engleski i likovni. Uključio sam se u NOVINARSKU zato jer volim avanture. Živim u Sigecu i jako volim papige smiley.

Zovem se Ines, živim u Torčecu. Idem u 6. b razred. Imam dvanaest godina. Imam mlađu sestru koja se zove Hana. U školu ne volim ići kada pišemo testove, a volim kad idemo na izlete i zato što se družim s prijateljima. Na novinarsku grupu idem zato što volim čitati i pisati intervjue.

Zovem se Tamara i idem u 6. a razred. Volim životinje. Od životinja najdraži su mi psi. Volim plavu i crnu boju. Njemački mi je najdraži predmet. Najbolje prijateljice su mi Ivana i Nika. Živim u Torčecu. Imam starijeg brata. Imam 12 godina. Volim se u školi družiti s prijateljima, ali ne volim biti na nastavi.

Moje ime je Karla i član sam novinarske grupe naše škole. U novinarsku grupu sam se učlanila kako bih naučila više o novinarstvu i kako bih se okušala u poslu novinara. Osim pisanja u slobodno vrijeme volim čitati, pa je novinarska grupa savršen izbor za mene. Također u slobodno vrijeme bavim se sportskim plesom, a ujedno kao član novinarske grupe mogu vidjeti kako je novinarima koji izvještavaju s raznih sportskih događanja.

Zovem se Lukrecija. Imam 14 godina i učenica sam 8. a razreda. Živim u Peterancu. Svoje slobodno vrijeme provodim na treninzima košarke jer košarku treniram već 8 godina. Za novinarsku grupu odlučila sam se zato što jednog dana želim postati novinarka, a naša novinarska grupa je super! Radimo razne intervjue, pišemo zanimljive članke i ja jednostavno uživam u tome.