preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Fran Koncelak" Drnje

Login
Anketa
Jeste li za to da Vaše dijete za preobuću izabere nešto iz ponude tvornice "Borovo"?



Tražilica
Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Korisni linkovi
Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 9. 2016.

Ukupno: 46978

 

 

 

     

    

   

           RASPORED SATI

 

      

  ŠKOLSKI KURIKULUM

 

    

         DOKUMENTI

 

šk.god. 2016./2017.

 

Vijeće roditelja Osnovne škole Fran Koncelak Drnje

Predsjednica Vijeća roditelja je Leonida Kovačić, a zamjenica Biserka Sokač.

 

DRNJE

1. razred - MIRELA ŠAMONIK

2. razred - LEONIDA KOVAČIĆ

3. razred - BRANKO PEIĆ

4. razred - SILVIJA KOVAČIĆ

5. a razred - TAJANA PEROŠIĆ

5. b razred - ANA-MARIJA SATAIĆ

6. a razred - KRISTINA MATIŠIĆ

6. b razred - VESNA BETLEHEM

6. c razred - DANIJELA FABUŠ

7. a razred - ŽELJKA IMBRIOVČAN

7. b razred - JASMINA SOKAČ

7. c razred - ZORAN ZLATAR

8. a razred - DIJANA LONČARIĆ

8. b razred - BRANISLAV BLAŽEK

8. c razred - TOMISLAV KUKEC

 

HLEBINE

1. razred - SAŠA CIMERMAN

2. razred - KRISTINA TRTANJ

3. razred – IVANA PAKASIN

4. razred - RADOVAN BALOG

5. razred - MARTINA VERIGA

6. razred - ANA PLEŠA

7. razred - SMILJANA ČAJKULIĆ

8. razred - MILIVOJ BELEC

 

SIGETEC

1. razred - KATARINA IŠTVAN

2. razred - MAJA BLAŽOTINEC

3. a razred - MIRJANA BALOG

3. b razred - ANDREJA FERČEC

4. razred - SUNČICA HRŽENJAK

 

TORČEC

1. razred - BARBARA KOVAČ ŠOMOCI

2. razred - DIJANA BARIĆ

3. razred - MAJA OREHOVAČKI

4. razred - DIJANA BARIĆ

 

PETERANEC

1. razred - BOŽICA MIKEC

2. razred - VALERIJA LUKUNIĆ

3. razred -  BISERKA SOKAČ

4. razred - SANELA LEDINSKI

 

Vijeće učenika Osnovne škole Fran Koncelak Drnje

Predsjednik Vijeća učenika je Leon Pros.

DRNJE

1. razred - KARLO BAČI

2. razred - ALISA KOVAČIĆ

3. razred - LEA VRHOCI

4. razred - IVAN VAROVIĆ

5. a razred - ROK JADANOVIĆ

5. b razred - FRAN BEGIĆ

6. a razred - RENATO DUKARIĆ

6. b razred - IVA BETLEHEM

6. c razred - LORENA GALOVIĆ

7. a razred - KARLA ŠMITLEHNER

7. b razred - ALTEA POLANČEC

7. c razred - ANTONIJA GAŽI

8. a razred - MATEUS MATONIČKIN

8. b razred - LEON PROS

8. c razred - JAKOV DOLENEC

 

HLEBINE

1. razred - FRAN FAZLIĆ

2. razred - ADAM TAKAČ

3. razred - LUCIJA PLEŠA

4. razred - BARBARA FILIPOVIĆ

5. razred - PETRA VERIGA

6. razred - LUCIJA TALAN

7. razred - RENATO ČAJKULIĆ

8. razred - PETAR KOLARIĆ

 

SIGETEC

1. razred - NICK PAVEŠIĆ

2. razred - DORIAN ČIŽMEŠIJA

3. a razred - KLARA JAKUPANEC

3. b razred - FILIP TAKAČ

4. razred - MATEJA HRŽENJAK

 

TORČEC

1. razred - FRAN VINTER

2. razred - LUKA SMOLAK

3. razred - LUKA KOVAČIĆ

4. razred - LUKA SMOLAK

 

PETERANEC

1. razred - JAN HEGEDUŠIĆ

2. razred - ILONA SATAIĆ

3. razred -  PAOLA HABIJANEC

4. razred - MARKO GALOVIĆ

preskoči na navigaciju