Autor: Maja Hižman, 8. 6. 2011.

Prigodnim programom u školi u Drnju 3. lipnja obilježen je Dan škole.

Roditelji, učenici i učitelji su uživali u pjesmama pjevačkog zbora, koji je ove godine na državnom natjecanju osvojio srebrnu plaketu. Pjevački zbor, koji vodi profesorica Elizabeta Pancir, godinama osvaja glavne nagrade na državnim natjecanjima.

Učiteljice Nevenka Petrić, Martina Hrastić i Mirjana Bračko su pripremale učenike koji su recitirali pjesme naših pjesnika Frana Koncelaka i Frana Galovića.

Učiteljica Vlatka Fabijanović je pripremala učenike koji su recitirali na englsekom jeziku.

Program je završen prezentacijom rada učenika Antonije Cavrić i Tomislava Hirjanića iz Hlebina. Pod vodstvom mentora Ivana Pikivače, spomenuti učenici su osvojili 2. mjesto na državnom natjecanju iz biologije.

Nakon programa je uslijedilo druženje uz tamburaše, koje vodi vjeroučitelj Josip Ružić. Uzvanici su mogli pogledati izložbu likovnih radova u školskoj dvorani i radove učenika tehničke grupe. Za izlaganje radova i uređenje prostora pobrinuli su se učitelji Mario Dimić i Vedran Janković.

Hvala svima koji su sudjelovali u stvaranju programa!

Autor: Maja Hižman, 8. 6. 2011.

Prigodnim programom u školi u Drnju 3. lipnja obilježen je Dan škole.

Hvala svima koji su sudjelovali u stvaranju programa!