Dok naše školsko zvono ponovno ne zazvoni, puno vas pozdravljaju vaši učitelji!

Autor: Maja Hižman, 29. 11. 2019.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Vjerujemo da se vi roditelji pitate zašto nema nastave i djeca su vam doma? Učenici se pitaju zašto nisu u školskim klupama? Ista pitanja muče i nas, dolazimo u školu, a naši učenici nisu s nama.

U doba kada mediji imaju slobodu prezentiranja informacija na različite načine želimo vam se obratiti i mi učitelji.

Trenutačno se ne borimo samo za koeficijent već za dostojanstvo naše struke koje se tijekom godina izgubilo. Dali ste nam vjetar u leđa, veliko hvala na tome!

Školske su klupe prazne, ploče neispisane, a školsko zvono nikako da najavi početak koji svi tamo željno očekujemo. Ovih su dana u učitelje uprte oči javnosti, a u našoj zbornici svi dobro znamo da želimo samo jedno – želimo da se ova situacija što prije privede kraju, da uđemo u učionice i da nastavimo tamo gdje smo stali. Želimo vam poručiti da ćemo sve propušteno nadoknaditi, budite sigurni da sve što vam pripada čeka na vas. Dok naše školsko zvono ponovno ne zazvoni, puno vas pozdravljaju vaši učitelji!