« Siječanj 2019 »

I papirnate čestitke su IN
Autor: Maja Hižman, 19. 12. 2018.

U ovo božićno vrijeme kada se u svakom gradu obilježava Advent, na svakom nas koraku dočekuju lampice i šareni ukrasi, trgovine koje pozivaju na kupovinu poklona za najdraže... na ono najvažnije često i zaboravimo. Neke se stvari ne moraju kupovati, dovoljno je samo malo papira, boje i puno ljubavi.

Učenici 5. b razreda zajedno sa razrednicom Majom Hižman u ovo božićno vrijeme na satu razrednika izradili su čestitke koje su poštom razmijenili s učenicima 5. c razreda iz OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje, 5. b razreda OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec, 6. razreda OŠ Josipa Broza Kumrovec i 2. d razreda OŠ Marije i Line Umag.

Hvala razrednicima – Sonji, Ivi, Nenadu i Željki koji su prihvatili suradnju i na ovaj način širili dobrotu i lijepe želje među učenicima, a isto tako pokazali kako osim virtualnih poruka još uvijek vlada veselje kada ti poštar dostavi papirnatu čestitku! Nadamo se da će ova lijepa gesta postati tradicija u našem razredu!

I za kraj - tako je malo potrebno za sreću, tako malo za dobrotu, a male stvari pokreću velike i mijenjaju svijet!

heartheartheartheart