« Kolovoz 2017 »

Ukupno: 41957

Dan za oproštaj....
Autor: Maja Hižman, 15. 6. 2017.

Petak, 14.6., nekima samo posljednji dan nastave, dugo očekivani dan kada napokon počinje ljetni odmor učenika. Za neke je to bio posljednji dan u našoj školi. Oprostili smo se od još jedne generacije osmaša. Za učitelje i djelatnike škole pripremili su prezentacije i video kojim su se prisjetili zajedničkih trenutaka bilo kao učenici ove škole ili kao učenici 8.a, 8.b ili 8. c razreda.

#godisnjak2017#osdrnje

Prije samog oproštaja, u predvorju škole izložen je plakat Petre Gašparić, učenice 8. b razreda, a koji je bio iznenađenje za Petru. Učitelj likovne kulture, Mario Dimić u školu je pozvao Petrine roditelje, a soc.ped. Renata Tišler obratila se Petri i svim osmašima te im poslala snažnu poruku: "Vjerujte u sebe i izborite se za svoje talente!" Jednaku poruku poslao je i ravnatelj Ivan Pikivača.

Da ovo ipak nije bio sasvim običan dan, svjedoči i učiteljica Nevenka Petrić koja se na dirljiv način oprostila od svojeg kolektiva za koji kaže da joj je bio kao druga obitelj. Posebna gošća bila je njena učiteljica i umirovljena učiteljica naše škole, Marija Rodek. Njeni učenici pamtit će je kao učiteljicu koja je njegovala tradiciju i naš "kaj".

"Dvije su stvari kojima težimo svi u životu:
prva je da dobijemo ono što želimo,
a druga da u tome uživamo.
Rijetki uspijevaju ovo drugo." P. Smith

(iz Galerije fotografija)